קולנוע: רק אהבה

שבת, 09 דצמבר 2017 21:00-

Israel
: ₪40.00

רק אהבה

לקדימון לחץ כאן

דנמרק, 2012 | דנית | 116 דקות. בימוי: סוזאן בייר

שחקנים: פירס ברוסנן, טרין דירהולם

פיליפ, איש עסקים בריטי, הגיע לקופנהגן בעקבות אהבה ונתקע בדנמרק, גם אחרי שאשתו נפטרה.  מאז מותה הוא מקדיש את עצמו לעבודה ומתחמק מכל מגע חברתי ובעיקר מנשים,  ובמיוחד מתאמץ להתחמק מחיזוריה של אחותה של אשתו המנוחה, המבקשת "למלא את החלל".  בנו היחיד עומד להתחתן עם כלה שאת משפחתה הוא לא מכיר, חתונה העומדת להתקיים באיטליה, ולראשונה מזה זמן הוא נאלץ לעזוב את עבודתו ולהעמיד למבחן מחדש את כישוריו החברתיים.

אידה היא ספרית דנית, בדרך לנצח את מחלת הסרטן. ביום בו הרופאה מספרת לה שהטיפולים הסתיימו בהצלחה, וכל מה שנותר לה זה לחכות חודשיים ולראות אם המחלה תחזור, היא מגיעה הביתה שמחה רק כדי למצוא את בעלה בוגד בה עם מזכירתו הצעירה... בנה האחד משרת בצבא ובתה הבכורה, עומדת להתחתן באיטליה, עם בחיר ליבה שאת משפחתו הם כלל לא מכירים.

פיליפ ואידה ייפגשו. מכאן הכול לכאורה כבר צפוי, אבל כמו שהבימאית זוכת האוסקר סוזאן בייר אומרת, "בקומדיה רומנטית הסוף ידוע, אבל הדרך לשם היא עיקר החוויה". ובדרך לאיחוד בין פיליפ ואידה, יקרו מלא דברים בלתי צפויים - תאונות מתוכננות, חתונות שיתבטלו, טירות שיישארו ריקות, אגרופים, ריקודים וטיול רומנטי בפרדס לימונים...

 

 

 

 
 
  
 

קבלת קהל ושעות פעילות

שעות קבלה במזכירות 

בימים א '- ה' בין השעות 10:00 - 17:00.

שעות פעילות הקופה:

כשעה וחצי לפני תחילת כל מופע / הצגה.

כחצי שעה  מצאת השבת.

טלפון בקופה: 04-9573050

ניתן לשלוח מייל למזכירות ההיכל

 לחץ כאן 

זכויות יוצרים © 2018 היכל התרבות מעלות-תרשיחא. כל הזכויות שמורות.
הוקם ,מתוחזק ומאוחסן על ידי קרן טכנולוגיות